Hakkımızda

 

Merkez ofisi Adana / Türkiye’ de bulunan, 1980’ lerde uluslararası taşıma işine başlayan, 2004 yılı itibariyle ERSAY  ULUSLARARASI  TAŞIMACILIK şirketi olarak; ithalat ve ihracat şirketlerine yönelik uluslararası  alanda nakliye, gümrükleme ve depolama  faaliyetleri sunmaktayız.

 

          Tüm dünyadan Ortadoğu, Asya, Türk Cumhuriyetleri’ ne düzenli olarak  Karayolu – Demiryolu – Denizyolu taşıma servisi sağlayan şirketimiz Irak,  İran, Ukrayna, Rusya ve Gürcistan üzeri aktarmalı taşıma hizmeti de vermektedir. Şirketimiz, yüksek bütçeli birçok proje taşımasını üstlenmiş ve başarıyla gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 

          ERSAY ULUSLARARASI TAŞIMACILIK şirketi olarak temel ilkemiz, müşterilerimize en mükemmel servis ile en uygun navlunu sunmak ve yüklerini zamanında, hasarsız teslim etmektir. Iran, Afganistan, Irak, Gürcistan, Ukrayna ve Türkiye’ de stratejik olarak kurulmuş ofislerimizle nakliye ihtiyacınızı karşılamayı ve bu ofisler yardımıyla taşıma prosedürlerinin ve takibinin yapılmasını garanti etmekteyiz.